Duben 2008

Pro toho kdo chce pokračovat

24. dubna 2008 v 21:08 SOUTĚŽE
Tak tohle je něco úplně jiného než klasika řetězák..
Pokud chcete pokračovat, dejte si na blog odkaz na tento můj článek...
BTW - schfááálně - kde končí nekonečno muhehééé

Malé čarodějnice

24. dubna 2008 v 11:54 | 1.2.3.deníček |  O NÁS
Fotky jsou z přípravy na čarodějnické rejdění ve školce.
Snad nám masky budou slušet a my si to pěkně užijeme.
Tak se zatím všichni mějte krásně a my letíme na sraz strašlivých čarodějnic
ha háá ááábraka dabrááá

Kvalita blogu

24. dubna 2008 v 8:49 | 1.2.3.deníček |  SOUTĚŽE
♣ Dnes jsme si konečně daly na blog karmu blogu, tak komu se 1.2.3.deníček alespoň trošku líbí plsky klikejte!!! Karmu najdete nad naším počítadlem návštěv. Uděláte nám tím velikou radost a pokud budete hlasovat, stejně jako v anketě o nejoblíbenější barvu, tak budeme mít karmu asi za chvilku plnou ♥♥♥ Díkujeme móc
♣ Pro ty co ještě nevědí co to karma blogu je malá osvěta :o) ↓
♣ Karma blogu do velké míry obráží kvalitu blogu. Počítá se vzorcem, který zohledňuje čtenost článků a počet kladných hodnocení článků. Tedy: čím vyšší karma, tím čtennější a kladně hodnocený blog.

Sedm statečných s X-factorem

21. dubna 2008 v 8:00 HUDBA
Technicky vzato je X Factor jen a prostě talentová soutěž s prvky reality show. Přesněji řečeno, nejpopulárnější talentová show v dějinách, kterou po úspěších v 15 státech celého světa od 3. února 2008 vysílá i v Čechách televize Nova. Show, kde jde o pěkné peníze, kopec slávy a vydlážděnou cestičku k úspěchům v hudební branži.
zdroj : www.nova.cz

Tanec

20. dubna 2008 v 22:56 | 1.2.3.deníček |  ANIMACE
Tanec je pohybová činnost vyjadřující prostřednictvím rytmických pohybů a gest bezprostřední subjektivní pocity tanečníka v rámci určitého stylu. Tanec je pohybově vyhraněný celek evokující na pozadí expresívních prvků více či méně hluboký prožitek. Spolu s výtvarnými a hudebními kreacemi jeden z nejstarších lidských projevů, spojující vrozenou touhu člověka po sebevyjádření s přirozenou radostí z pohybu, estetickou normou a možností ztvárnění symbolických obsahů v rytmem utvářené expresi. Tanec, založený na rytmické fragmentarizaci individuálního pohybu, je zpravidla provázen hudbou nebo zpěvem. V komunitách na historicky starším stupni vývoje byly dominantní formou kolektivní extatické tance, v nichž se snoubí nejniternější obsahy prožíváni s ritualizovanou formou symbolického sdělení (orgiastické tance starověkých mystérií, liturgické, válečné, oslavné, smuteční a jiné tance četných kultur a historických epoch). V průběhu historického vývoje se z těchto tanců vyvinuly specifické formy hudebně pohybových aktivit, tvořené třemi hlavními proudy: Lidový tanec, vytvářený spontánně z lidových tvůrčích zdrojů závislých na době a prostředí své existence. Scénický tanec, jehož hlavním představitelem se stal balet. Společenský tanec, vytvořený v hrubých obrysech dvorskou společností převážně postupnou adaptací tance lidového. Zvláštní postavení zaujal tanec v současné arteterapii, využívající mentálně hygienické aspekty spontánního tanečního projevu k uvolnění psychické tenze léčených v rámci psychoterapeutického procesu.

Klikací ikona

14. dubna 2008 v 8:12 | 1.2.3.deníček |  ANIMACE

Jak vyrobit klikací ikonku?


Slíbené snímky z Tenerife

12. dubna 2008 v 16:01 O NÁS
Doma je doma a my jsme plné krásných zážitků z cesty letadlem, koupáníčka ve slané mořské vodě, krásných výletů po ostrově Tenerife na Kanárských ostrovech. Na popisování zážitků moc nejsme, ale myslíme si, že fotky řeknou více a vy sami si můžete udělat obrázek o tom jak jsme se na dovolené s babičkou a dědou krásně měly. Tohle je pouze úzký průřez, tou spoustou fotek co jsme na ostově pořídily.
. . další snímky najdeš v naší galerii : Tenerife

8 dní pohody

2. dubna 2008 v 20:35 | 1.2.3.deníček |  O NÁS
Na tomto blogu se po dobu 8 dní nic nového určitě nestane, protože letíme za teplem. Ptáte se, kam že to poletíme ?
no přece na . . . http://www.tenerifetour.com/
Po návratu se s vámi určitě rozdělíme o naše zažitky a hlavně o krásné fotky.
Přijďte se potom mrknout na 1.2.3.deníček

Plavání

1. dubna 2008 v 20:26 | 1.2.3.deníček |  SPORTOVNÍ
Do posledního roku školky 1.2.3. deníčku patří také společné návštěvy plaveckého stadionu. Moc se nám to líbí, ale chce to více trénovat kodičku, protože plavat celou hodinu to už dá člověku pořádně zabrat.