Říjen 2007

Slavíme narozky

31. října 2007 v 17:22 | 1.2.3.deníček |  O NÁS

Dinosaur

29. října 2007 v 19:50 FILM


High shool musical

28. října 2007 v 12:56 JETIX
Hlavní postavy ve filmu Troy Bolton (Zac Efron), kapitán basketbalového mužstva, a Gabriela Montez (Vanessa Hudgens), intelektuálka kterou zajímá matematika a vědy, jsou dva studenti střední školy. Společně se chtějí zúčastnit školního muzikálu, jejich rivaly jsou Sharpay Evans (Ashley Tisdale) a její bratr Ryan Evans (Lucas Grabeel).
Hlavní postavy tvoří Troy Bolton, který je kapitánem basketbalového mužstva "Tygři", a jeho hlavním zájmem je jen basketový tým. Zatímco Gabriela Montézová, velmi chytrá na všechny předměty školy, se nyní přistěhovala a nastoupila do nové školy. Troy s Gabrielou se potkají o zimních prázdninách a hned si spolu odzpívají první společný duet. Od té doby, co se potkají i ve škole, mají k sobě zvláštní vztah. Troy se ale bojí říct svým kamarádům, že umí zpívat a tak to drží v tajnosti. Dokud si ale jejich největší nepřátelé Sharpay a Ryan Evans, kteří v divadle září už od malička, nevšimnou jejich zájmu na školním muzikálu. Při zkouškách na hlavní roli, jsou tito dva jasní vítězové, dokud nezpívá Troy a Gabriela, a tak se uskuteční druhé kolo. Ale basketbalový tým a tým "chytrých" to jen tak nechcou nechat, a tak na udělají past, do které se Troy chytne a Gabriela slyší Troye, jak říká, že už se s ní neuvidí. Troy však neví, že to Gabriela slyšela a tak je překvapen, když se mu vyhýbá a odmítá jít na druhé kolo. Oba dva jsou smutní, a tak se nejlepší kamarád Troye, Chad s kamarádkou Gabriely, Taylor, rozhodnou udělat něco s tím, aby se tak netrápily a dali se zase dohromady. Troy souhlasí, ale Gabriela se nedá tak lehce "ukecat". Troy se staví u Gabriely doma, ale ta se zapře, že tam není, ale Troy se nenechá jen tak odpálkovat a tak jí začne volat. Gabriela si rožne v pokoji a Troy vyleze do jejího balkónu, kde ji zazpívá kousek písničky, u které se poznaly. Od toho dne spolu začnou trénovat na druhé kolo. Ale bohužel je uslyší Sharpay a Ryan, a vědí, že pokud by se druhé kolo přesunule na další den, ani jeden z nich by to nestihl, protože Gabriela má desetiboj, a Troy zápas v basketu. Snaží se proto přemuluvit paní profesorku, aby to přesunula, což se jim nakonec povede. Tygři a Gabriela s Taylor však neztrácejí hlavu a podaří se jim udělat zkrat v tělocvičně a zároveň ukončit desetiboj, a tak můžou zpívat. Všem se jejich píseň líbí, a tak doustanou role. Konec se odehrává na hřišti, kdy Tygři vyhrajou zápas a vše končí písní, o tom že sny se mohou vyplnit.Křeček zlatý

18. října 2007 v 23:32 | 1.2.3. deníček |  KŘEČCIMáš babu !

16. října 2007 v 17:37 ZVĚŘINEC


Halloween se blíží

14. října 2007 v 21:27 | 1.2.3.deníček |  FOTKY

Bath Time

14. října 2007 v 11:31 FILM
Tento krátký příběh pojednává o tom jak je těžké donutit domácího mazlíčka, aby se dobrovolně vrhl do vany a nechal se vykoupat :o)


Fotky z lesa

11. října 2007 v 7:58 | 1.2.3.deníček |  FOTKY

Víla

10. října 2007 v 22:15 OBRÁZKY

Kouzlo prskavek

8. října 2007 v 23:46 | 1.2.3.deníček |  FOTKY
Jednoho letního večera jsme si dopřály prskavkový rej. Bylo to moc bezva a i fotky se snad povedly. Tady jich pár máme. Posuďte sami :o)

Klavír

5. října 2007 v 23:27 KLAVÍR
Tak jsem začala kromě tenisu chodit i na hodiny klavíru. Zatím se mě tam moc líbí a musím říct že mě to i jde. Učím se noty jako blázen a černobílé klapky z klavíru vidím dokonce i na ulici, při cestě domů.Takže budu pár let cvičit a pak se uvidíme na mým koncertě. Budu se na Vás moc těšit.

Večerníček

5. října 2007 v 19:14 POHÁDKY
Znělka večerníčku na ČT, zůstala jako jediná v původní podobě už neuvěřitelných 42 let.

Kožich z medvídků

5. října 2007 v 18:40 | :-) |  OBRÁZKY